Úvodní stránka O nás

O nás

Vítáme Vás na našich stránkách www.darujtekvetinu.cz, profesionálního partnera ve světě krásných květin, který působí na českém květinovém trhu již od roku 1997. Díky dlouhodobým a bohatým zkušenostem se tímto řadíme mezi nejlepší online květinové obchody v ČR.

Náš online internetový obchod zajišťuje doručování květin po celé České republice i do celého světa, a to i v expresním čase po ČR do 1 hodiny a celého světa do 24 hodin po objednání.

Nabízíme květiny slavnostní, smuteční i doplňkový sortiment ke květinám. Vše objednáte rychle a jednoduše, pouze ve 3 krocích. Naší snahou je udělat vše pro pohodlí a spokojenost svých zákazníků a vyhovět jim maximálně v jejich přáních a požadavcích. Při objednání květin přes naší firmu si můžete být jistí, že vybrané květiny budou vždy čerstvé, v perfektním stavu a stylově uvázané.

Zaručujeme svým klientům plnou bezpečnost i soukromí a garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace na stránkách www.darujtekvetinu.cz nebudou dále šířeny ani jakýmkoliv způsobem zneužity.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný nákup.

Váš tým Darujtekvetinu.cz

 

Anketa

Možnosti platby

  • Převodem na účet
  • GoPay
  • PayPal
Možnosti platby
Nákupní košík Počet položek: 0 Celkem: 0,-

739 749 393 | 604 148 898

info@darujtekvetinu.cz

přihlásit | registrovat

Facebook